Inimeste foorum!

Au Audile !

Join the forum, it's quick and easy

Inimeste foorum!

Au Audile !

Inimeste foorum!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Inimeste foorum!

parim foorum!!


4 posters

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Wremja123
    Wremja123


    Posts : 74
    Join date : 24/07/2016
    Location : Audi roolis

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by Wremja123 Esm Aug 01, 2016 11:14 am

    Ma arvan, et tegemist on riisipedega või jänkipedega, kes lihtsalt ei jaga Audi headusest!!! Kui jänkipede siis CadillacIsBest on ta
    Wremja123
    Wremja123


    Posts : 74
    Join date : 24/07/2016
    Location : Audi roolis

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by Wremja123 Esm Aug 01, 2016 11:14 am

    Arvatavasti
    Hardcore
    Hardcore


    Posts : 28
    Join date : 24/07/2016
    Location : koolis

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by Hardcore Esm Aug 01, 2016 9:12 pm

    Baller on mingi orbik, pm sama tüüp nagu siidiuss aga ei fänna audit. Temaga ärge mind segi ajage. Ma ei fänna mitte ainuüksi usa autosi vaid kõiki normaalseid mugavaid masinaid. Loomulikult Audi seda on.
    Wremja123
    Wremja123


    Posts : 74
    Join date : 24/07/2016
    Location : Audi roolis

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by Wremja123 Esm Aug 01, 2016 10:48 pm

    Miks AntiOpel uusi autosid jubedalt fännab, ei saa aru krt?
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by SIIDIUSS Reede Aug 05, 2016 5:33 pm

    se pellar on lihsalt hullumajast jooksus poolearuline , ilma rahata pealekauba see selge!  samas antioopelil endal autot ei ole vaid käibki trammiga sõidab esinduste vahet ja küsib proovida odavaid uusi jaanpani panne!  raha tal ei ole !!  Saksa masina esindusse ta kardab minna sest sealt saadakse kohe aru et tal raha pole juba näoilme põhjal !! see on tõsi! ja tõenäoliselt on ta ka naine sest mees selliseid autosi vaatamas ei käi nagu tema käib !


    Viimati muutis seda SiiDiuss! (Laup Aug 06, 2016 4:32 pm). Kokku muudetud 1 kord
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by SIIDIUSS Reede Aug 19, 2016 5:19 pm

    ja veel on minuarust kõige rumalam inime auto24jas se sdf. vist on omo ka ! kirjutab lolluseid minu nime alt! olen talle öelnud et ärgu seda küll tehku kuid ma ei usu et ta sõna kuulab. peab modedega vist ühendust võtma ja lasen ta lissalt sealt ära plokkeerida !
    AntiOpel
    AntiOpel


    Posts : 10
    Join date : 25/08/2016
    Location : Bieberi piiberis!

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by AntiOpel Nelj Aug 25, 2016 11:26 pm

    SiiDiuss! kirjutas:se pellar on lihsalt hullumajast jooksus poolearuline , ilma rahata pealekauba see selge!  samas antioopelil endal autot ei ole vaid käibki trammiga sõidab esinduste vahet ja küsib proovida odavaid uusi jaanpani panne!  raha tal ei ole !!  Saksa masina esindusse ta kardab minna sest sealt saadakse kohe aru et tal raha pole juba näoilme põhjal !! see on tõsi! ja tõenäoliselt on ta ka naine sest mees selliseid autosi vaatamas ei käi nagu tema käib !
    Mita sa rääkid minusd taka?häbi ei ole või vana audi sõber!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Aug 27, 2016 7:04 pm

    aga mida sa siis trammitad kia ja honda esinduse vahet. raha sul ei ole. mul on. kas müügimehed juba plokeerima ei hakka nagu vaikselt või? käid kiibitsed neid viimseid risusi ja isegi nene jaoks sul rahakest ei jagu! häbi!

    Sponsored content


    Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller? Empty Re: Mida te arvate Auto24 tüütusest nimega Baller?

    Postitamine by Sponsored content


      Nelj Märts 28, 2024 6:34 pm