Inimeste foorum!

Au Audile !

Join the forum, it's quick and easy

Inimeste foorum!

Au Audile !

Inimeste foorum!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Inimeste foorum!

parim foorum!!


+2
SIIDIUSS
Wremja123
6 posters

    Audit naudi!!!!!

    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Reede Nov 10, 2017 5:02 pm

    tegin vaikselt kapoti irvakile. ämlik vahtis vasta. saadsin möödakäies vana õllifiltri pensile. vana õlli lasin karterist minema roomata. uus kena Mobil 1 sai mooturisse kallatud. nüüd pikalt mureta jälle! ma mõtlens et järgmine suveaeg vaahetan välja óhkviltri ja sesamusegi pagan pearihma. Audil ons jumeltänatud lihne va truud obest hooldada! no on ikka truu teener ja nooruke pealekauba -25aastane Audi sõber! teil õigusparemat sõpra ei leia nii lihsalt!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Esm Nov 13, 2017 1:32 am

    annan teada sele foorumi reeglid tagantjärgi voh!:

    Sina reeglite vastu eksija, sind visatakse siit planeedilt välja sinu kohta universumis. Vajadusel blokeeritakse alajaam või terve linnuteele ligipääs tulnukale määramata ajaks! Siin mina valitsen teid !!!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Nov 25, 2017 11:16 pm

    hea kui masin õige peremehe äa tunneb ja ka sellest märku annab! siiani on inimene masinaid tuunind kuid ka masinad tahvad meid tuunida voh!no on ikka kenad rõngad! https://jalopnik.com/5907298/an-exploding-airbag-branded-an-audi-logo-on-this-mans-arm
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Püh Dets 03, 2017 12:02 am

    ma arvasingi et tulnuktehnoloogia!!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Dets 16, 2017 2:43 am

    kena ilusat jõuluaega!!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Dets 16, 2017 4:26 pm

    Voooh!!Audit naudi!!!!! - Page 2 20zof21
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Dets 23, 2017 3:53 pm

    Imelikult hästi peavad vastu ned vanad Audid ikke, samas muud masinad lagunevad ja roostetavad. See oli üks tark ja tore mees kes Audi leiutas ma ütlen! Firmale polnud see muidugi kasulik ja töölised ju tahvad palka ka saada. Tuleb ju aina uusi masinaid juurde vorpida. Mida saastam masin on seda kasumlikum firmale ja saavad kohe uue mudeli pähe teile määrida pikema jututa, räägitakse igivanat juttu lapsehaiguste parandusest. Samas pilusilmad ja prantslased ei oska ülde kohe autosi ehitada. Nad ei jaga autondusest mõhkugi. Mingid õllepurgiplekist künad mikromootoritega ei kõlba mite kusagile! Mõistusega mees kes autodest midagigi jagab neid ei ostaks kah selge see! Audi parim töökindluselt, mugavuselt ja disain on juba kirss tordil ma ütlen!  Endalgi isiklik ja uhke limusiin hoovipeal, 24aastat vanake juba aga vastu peab küll nagu noor poisikene! Haruharva peab paagitäidet käima hankimas sest talle maitseb diisel. No võiks natukenegi laguneda ja remonti vajada, no ei seda ta ei luba mitte teha! Need vanad Audid peavad ikka liiga hästi vastu ma ütlen!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Dets 30, 2017 9:08 pm

    Audi plekk juba naljalt ei roosteta! ja tuleb lisada et rumal suudab ka raudkangi ära lõhkuda! Audi on preemiumklassi masin mida annab edasi pärandada lapselastele! mitte nagu mingi hiina võei pransuse kemmergline mis peale sissesõitu pressi alla pannakse!! Audi parim masin ilmselgelt! kahjuks kõik ei jaksa omale seda Preemiumklassi masinat soetada!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Jan 06, 2018 2:30 pm

    25a vana diisel Audi annab kõigile uutele masinatele silmad ette. alati käivitub poolpöördest.remonti nõuab haruharva.kere ilus sile roosteussi ei ole kusagilt näha.tagasumpsi võib vabalt leevike pesa teha lihsalt nivõrd puhast õhku puhub sumsist välja. maailmale parimad masinad Audid ja ikka vastupidavuseetalonid ned. silmale ilus ja mugav masin. paremat masinat annab otsida egas leiagi !!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Jan 13, 2018 5:54 pm

    Ilus oled Audi! ja mul veab et min d ringi vead. Audi sa oled uhke ja ustav preemiumklassi masin. egas ei üllata enam se kedagit et Audi pommikindel ja parim masin ons .selge se! õlit ja rihma om värskemat saand .no ei ta muud ei küsi! 25a noor ja poisike ju alles ja peab ikke liiga hästi vasta maütlen! no ons ikke marakratt ! Audi dieselit vaid nuusutab ja muudkui edasi kappaks va truu obene! egas ei ole paremat tehtud Audikesest selgelt. 1.9 tdi ja tugevad 66kilovatikest vaid aga edasi pastub nagu mingi reaktiivrakett! maütlen .Audi hakkab juba puhta perutama no aind edasi ta kimaks ja kõigist mööda kohe. vot kui vöimas Audi ons ikke! egas ilmaasjata autode kuningas Audikene !
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Reede Jan 19, 2018 8:43 pm

    420 pole mingi kiirus vanale Audile!!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Jan 20, 2018 6:12 pm

    30aastane Audi teeb uuele jamale tuule alla! ma ütlen! vahtige
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Jan 27, 2018 6:34 pm

    Audi tahab juba kuupeale lennata! ma ütlen oota nüüd sa pole ju mingine kosmuserakett! ta lendab! uffodega võidu kasvõi teise galaktisesse ! no linnutee teda ka ei takista! on ikke hull Audikene ja väänab juba füüsikaseaduseid! jymalatele tehtud masin a mulle kõlbab ka kenaste vof. Audis kihutan ja jub ta lendabki!voh no ons ikke masin ah
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Veeb 03, 2018 10:27 pm

    pilusilma egas makaronimasin misons,seons et pransuse ja japsi masinad puhas jamps ons! Saksa masinad käivituvad ja saab sõitta edasi ja tagasi igatepigi voh! 25a noor Audi on liiga hea ja peab liiga hästi vasta lihssalt ! paremat ei leia! ma arvesin et autudest räägin!
    ei ole nähtud paremat Audist ei siin planeedidl ega ka mujal kosmuses ja kaugeledasi linnuteed !
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Veeb 17, 2018 8:02 pm

    Maailma kiireim masin ons Audi ! vahtige voh!!  


    Viimati muutis seda SIIDIUSS (Laup Märts 24, 2018 5:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Märts 24, 2018 5:21 pm

    teatan auga! Audi parim ons! te teate seda! eiole paremat tehtud egas nähtud! korra aastas lasen uue õlli sisse ja karlumsti õhuvilteri ue istutan oma pessa! rihma tuleb talleharu harva anda.tuleb au anda! rihma saab iga paari aastakse tagant !voh.
    no ei leia paremat kui 25a nooruke diesel Audikene! ja peab liiga hästi vastu! ise muudkui kihutab nigu tuulispask maütlen edasi! no peab ikka liihga hästi vastu Audi sõber! kõik muud margid järgi sai proovitud ennemalt! tunnistasin need ametlikult küik kemmerguteks! Autode kuningas ons Audi ! no see ei üllata enam kedagit !! Au Audile!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Esm Märts 26, 2018 7:24 pm


    Kurat ma ütlen! ma käisin linnapeal naisi lantimas! vahtige lollid!!!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Reede Märts 30, 2018 5:58 pm

    kulat ma ütlen! ma sõidan juba ralliraketiga ringi v! niivõrd võimas ons 1.9diesel massin voh!no ei julge enam vajutada ka,. lendan kõigist mööda ma!!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Mai 19, 2018 2:51 pm

    ma pean teid kurvastama. sõbrad, ple hääd mul ütelda! kui japsi siis penssu, parem ülldse mitte oleks juba ka parem. selge asi. Saksa diisel massin ons nigu raudne rusikas mis kõik muu jura eest minema lööb laiaks! pilusilmil samas pilud liialt silmad et diiselrüüpajat korrelikku valmes vorpida! siiani oioi Audi 1,9Tdi paremat masinat tehtud tõsijutt!! no aga peab olema pea aia saand et muldmetall piluka eest raha välja maksta! vot mott. Aadi80 kui A8 välja vot ons massinad tehtu maütlen!! purulollid teda ei ostaks selge se!tõsijutt!
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Juun 30, 2018 8:20 pm

    Audi ons hää söber mull ja parim! täna nurus sõidule ma vehtasin pidurklotsid ää varemalt! Ilus ja mönus sõita Audikesega! Audi omanikuna ons sõidumönu kondel mönu! no remonti vajab ikke aruarva kah, üli ja rihma ikke saab kui nurub nöh!maütlen paremat masinat ple veel tehtu ku mul kenakene Audi !! Audi parim!!Au Audile!!1
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Juul 21, 2018 5:54 pm

    Audisõit ons ajavõit ja rahataskukokkuvõit! kiirenduses ja mugavuses alla ei lasta! egas se mingi korea mikronipaksune soome kelk ple! Audi parim ja ainus masin maailmas . parim söber inimesele. koerad jäetagu alaskele. ülmaailmselt Autode kuningas Audi paneb üleüldst asjad paika ! muud masinad ei jaksa jerele jõuda kudagi ! mis se ons ,sõidan Audis kui kuningliku tõllaga!!! korjen muudku neidsisid pääle kõik tuhisevad tulla Audi manu! muu murust madalam juba !! Autonduse tipp Audi!! AU AUdile !!! servust !
    SIIDIUSS
    SIIDIUSS
    Admin


    Posts : 164
    Join date : 23/07/2016
    Location : sõidan Audis ! uffodega ei lenda !!

    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by SIIDIUSS Laup Aug 11, 2018 6:28 pm

    Audi parim siit kuni linnuteeni! kemergega ai seida ! Audi mul iseklikult ilus ja mõnus söidumassin! ekunuumne ja kaunikene ta ons ! egas muud juba eri vaataks kah'! Audi parim ja maailma kuningas ! kõik kummerdevad Audi es! uneversumes parim liillusmasin ons Diesel Audi !! selgee seh! ütlen et au olgu Audile!

    Sponsored content


    Audit naudi!!!!! - Page 2 Empty Re: Audit naudi!!!!!

    Postitamine by Sponsored content


      Reede Apr 19, 2024 6:19 am